O firmie

Zakłady Drzewne Zadobrze istnieją od 1970 roku. Od początku naszego istnienia jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym. Specjalizujemy się we wszystkich etapach przemysłu podłóg drewnianych, od produkcji, przez sprzedaż, po montowanie. Podłogi drewniane to nasza pasja, w której realizujemy się każdego dnia naszej pracy.

Nasz Zakład jest stopniowo rozbudowywany i modernizowany. Obecnie posiadamy linie do przemysłowej produkcji mozaiki, parkietu drewnianego, drewnianych paneli warstwowych, wernilamu (parkiet o grubości 15mm) oraz desek podłogowych, a także brykietu drzewnego. Oferujemy parkiety, deski podłogowe z drewna krajowego jak i egzotycznego.


Zakłady Drzewne Zadobrze to firma z tradycjami. Dysponujemy ogromnymi suszarniami w pełni sterowanymi komputerowo, jak również halami stabilizacyjnymi.
Używamy gruntów, klei, lakierów uznanych w całej Europie firm: Loba - Wakol i Murexin. Produkty tych firm są ekologiczne, nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu w twoim domu na długie tygodnie i zawierają wszystkie europejskie normy i standardy.
Co więcej organizujemy różne szkolenia dla parkieciarzy.

Nasze wyroby sprzedajemy na rynku krajowym, a także znaczna ich część eksportowana jest do krajów Europy zachodniej.

Dzięki wysokim walorom użytkowym i najwyższej jakości naszych produktów, nowoczesnym maszynom i technologii oraz dobrze wyszkolonej i zgranej załodze możesz być spokojny o najwyższą jakość podłogi drewnianej produkowanej w naszych Zakładach.

Jeśli więc szukasz klasycznego parkietu dębowego, jasnego parkietu jesionowego, modnego parkietu czereśniowego bądź tropikalnego parkietu iroko, skontaktuj się z nami. Bez wątpienia znajdziesz u nas podłogę idealną dla Twojego domu lub biura.

Gwarantujemy absolutną satysfakcję!